EVENT INFORMATION

Date

11 – 12 July, 2022

Boards

Swiss
10 Rounds x 8 boards

Venue

BBO

Referee

OCBLTD1

PARTICIPANTS

GOODMAN
Goodman A. (agoodman1)
Dwyer K. (kdwyer)
Moses T. (hottodstl)
Zhao J. (brgpro)
Donner G. (GDonnersc1)
Rimstedt S. (sandria)
NETBRIDGE
Van Den Hoek J. (janonline)
Bremer A. (arisbreem)
Bouwen K. (kebosporto)
Zomer M. (mczo)
Verhoeve N. (slin55)
la Haye M. (martenha)
Van der Starre M. (martin001)
Huber M. (marijnhu)
Verhoef N. (nicotest)
Drijver Tom (tdrijverrr)
CROATIA U26
Bilusic I. (shaymin29)
Evacic E. (IvoKavasak)
Petkovic I. (1petko1)
Katusic F. (karakli)
Ferenca M. (ferem)
Leskovar V. (movsesian)
Zoric V. (vedran)
CROATIA U31
Mijic A. (White shad)
Dilovic J. (Joke_du)
Stefanec K. (Kikis)
Grguric M. (Mgrgc)
Vidovic T. (Tvidovic)
Cicvaric B. (Cicva)
LEVINE
Levine M. (mikerl)
Wold E. (womoco)
Morris B. (bobat3333)
Helgemo G. (micelle45)
Nystrom F. (F_Nystrom)
Grainger D. (drg)
Wooldridge J. (firechief)
NADEL
Nadel J. (juliejoy)
Van Lankveld J. (ennaji)
Van Den Bos B. (Berendbs)
Snellers A. (asnellers)
De Boer W. (bukkum)
AMOILS
Amoils L. (amoils)
Hanlon T. (kinder1)
Bessis T. (malpaluche)
Lorenzini C. (pierced)
HARRIS
Root S. (AsNuttyAs)
Harris J. (Jdache)
Igoe N. (ibraves)
Malhasyan E. (master DJ)
Gold M. (marusab)
Trendafilov R. (rumen)
Isporski V. (smileyv)
Tiholov T. (polborta)
Gross S. (sgross)
ECF HOLDING
Lie T. (Terjel)
Fasting E. (mehe)
Ovesen J. (jo-arne)
Høyland S. (sioslo)
Thoresen S. (sivt)
Eide E. (bloodaxe)
NEW AMATEURS
Lo A. (aitail)
Chechelashvili D. (Dato)
Yang D. (hyang)
Weinstein J. (jlw77)
Loo C. (bridgeboy)
Tan G. (serapuff)
Wang W. (rosewwf)
Kwok-Fei M. (Kfmak)
PIGOT
Pigot P. (ppiglett)
Walsh D. (dodge31)
O’Brien B. (bjoboru)
De Raeymaeker K. (ewion)
Goodman P. (petepunt)
O’Gorman D. (derekog6)
McIntosh D. (Danmac)
Milne R. (ranald)
SANDFIA
Leslie T. (Culross66)
Burgess O. (mrspen)
Bell M. (MickyB)
Norton B. (Bechno)
Handley-Pritchard B. (crotes)

RESULTS

DATE TIME (CEST/EDT) RESULTS
MON 11 July 2022 16:00 / 10:00 am Round 1
17:15 / 11:15 am Round 2
18:30 / 12:30 pm Round 3
19:45 / 1:45 pm Round 4
21:00 / 3:00 pm Round 5
TUE 12 July 2022 16:00 / 10:00 am Round 6
17:15 / 11:15 am Round 7
18:30 / 12:30 pm Round 8
19:45 / 1:45 pm Round 9
21:00 / 3:00 pm Round 10